Bitcoin Price Prediction: BTC/USD Czekając na Upside Break na poziomie oporu $9,200

Bitcoin (BTC) Przewidywanie ceny – 18 lipca

Moneta królewska jest sprzedawana poniżej średnich kroczących, co wskazuje, że niedźwiedzie i byki mają w tej chwili niski rozmach.

BTC/USD Long-term Trend: Ranging (Wykres dzienny)
Kluczowe poziomy:

Poziomy oporu: $9,700, $9,900, $10,100

Poziomy wsparcia: $8,700, $8,500, $8,300
BTCUSD – Wykres dzienny
BTC/USD jest obecnie wyceniane na około $165. Przy dzisiejszym otwarciu rynku, akcja cenowa Bitcoinów wykazuje silne oznaki ożywienia, ponieważ wydaje się, że odzyskuje poziom 300 dolarów powyżej 9-dniowych i 21-dniowych średnich kroczących. Co więcej, byki robią dobrą drogę do ucieczki przed niedźwiedzimi ustawieniami technicznymi.

Jednak w przypadku, gdy dzienna bycza świeca zamknie się powyżej średnich kroczących, cena Bitcoina może kontynuować swój byczy trend, w którym poziom oporu 9.700$, 9.900$ i 10.100$ będzie celem. W przypadku braku przełamania powyżej średnich kroczących w kanale, BTC/USD mogą nadal wahać się w granicach poziomów od 9 100$ do 9 200$, a inwestorzy mogą wykazać się cierpliwością dla jasnego kierunku przed złożeniem zlecenia.

Niemniej jednak, wskaźnik techniczny stochastyczny RSI wynosi około 25 poziomów z liniami sygnałowymi skierowanymi w dół, aby wskazać sygnał sprzedaży. W przypadku, gdy byki nie uzyskały trakcji powyżej średnich kroczących, cena może prawdopodobnie spaść poniżej dolnej granicy kanału, aby trafić na krytyczne wsparcie odpowiednio 8.700$, 8.500$ i 8.300$.

BTC/USD Medium – Term Trend: Bearish (wykres 4H)

Patrząc na 4-godzinny wykres, niedźwiedzie dominują na rynku od kilku dni, ale byki wracają teraz na rynek, próbując wypchnąć monetę na północ. W przeciwnym razie, jeśli BTC spadnie poniżej 9-dniowej średniej kroczącej, do gry może wejść 9,050$ i niżej.
BTCUSD – 4-godzinny wykres
Jednakże, jeśli kupujący mogą wzmocnić i wzmocnić rynek bardziej, inwestorzy mogą oczekiwać retestu na poziomie oporu 9.200$, a przełamanie tego poziomu może jeszcze bardziej popchnąć cenę do poziomu oporu 9.250$ i wyższego. Stochastyczna RSI znajduje się już w strefie wykupu, sugerując sygnały bycze.

Related Posts

(Untitled)

  The coronavirus pandemic has truly been a watershed event, not only for the financialRead More

DAS AUFTRAGSBUCH VON BITCOIN IST MIT GEBOTEN GESTAPELT: HIER IST, WAS DAS FÜR BTC BEDEUTET

Bitcoin hat in den letzten Wochen einen Zustrom von Kaufdruck erlebt. Dies wurde durch dieRead More

Cisco arbeitet mit einem japanischen IT-Unternehmen zusammen, um Waren in einer Blockchain zu verfolgen

Cisco und die japanische NEC Corporation haben eine strategische Partnerschaft geschlossen, um die von ihnenRead More

Comments are Closed