Bitcoin Price Prediction: BTC/USD Czekając na Upside Break na poziomie oporu $9,200

Bitcoin (BTC) Przewidywanie ceny – 18 lipca

Moneta królewska jest sprzedawana poniżej średnich kroczących, co wskazuje, że niedźwiedzie i byki mają w tej chwili niski rozmach.

BTC/USD Long-term Trend: Ranging (Wykres dzienny)
Kluczowe poziomy:

Poziomy oporu: $9,700, $9,900, $10,100

Poziomy wsparcia: $8,700, $8,500, $8,300
BTCUSD – Wykres dzienny
BTC/USD jest obecnie wyceniane na około $165. Przy dzisiejszym otwarciu rynku, akcja cenowa Bitcoinów wykazuje silne oznaki ożywienia, ponieważ wydaje się, że odzyskuje poziom 300 dolarów powyżej 9-dniowych i 21-dniowych średnich kroczących. Co więcej, byki robią dobrą drogę do ucieczki przed niedźwiedzimi ustawieniami technicznymi.

Jednak w przypadku, gdy dzienna bycza świeca zamknie się powyżej średnich kroczących, cena Bitcoina może kontynuować swój byczy trend, w którym poziom oporu 9.700$, 9.900$ i 10.100$ będzie celem. W przypadku braku przełamania powyżej średnich kroczących w kanale, BTC/USD mogą nadal wahać się w granicach poziomów od 9 100$ do 9 200$, a inwestorzy mogą wykazać się cierpliwością dla jasnego kierunku przed złożeniem zlecenia.

Niemniej jednak, wskaźnik techniczny stochastyczny RSI wynosi około 25 poziomów z liniami sygnałowymi skierowanymi w dół, aby wskazać sygnał sprzedaży. W przypadku, gdy byki nie uzyskały trakcji powyżej średnich kroczących, cena może prawdopodobnie spaść poniżej dolnej granicy kanału, aby trafić na krytyczne wsparcie odpowiednio 8.700$, 8.500$ i 8.300$.

BTC/USD Medium – Term Trend: Bearish (wykres 4H)

Patrząc na 4-godzinny wykres, niedźwiedzie dominują na rynku od kilku dni, ale byki wracają teraz na rynek, próbując wypchnąć monetę na północ. W przeciwnym razie, jeśli BTC spadnie poniżej 9-dniowej średniej kroczącej, do gry może wejść 9,050$ i niżej.
BTCUSD – 4-godzinny wykres
Jednakże, jeśli kupujący mogą wzmocnić i wzmocnić rynek bardziej, inwestorzy mogą oczekiwać retestu na poziomie oporu 9.200$, a przełamanie tego poziomu może jeszcze bardziej popchnąć cenę do poziomu oporu 9.250$ i wyższego. Stochastyczna RSI znajduje się już w strefie wykupu, sugerując sygnały bycze.

Related Posts

Lo que dicen los analistas sobre Bitcoin cuando alcanza

Lo que dicen los analistas sobre Bitcoin cuando alcanza la resistencia superior Bitcoin se estáRead More

(Untitled)

  The coronavirus pandemic has truly been a watershed event, not only for the financialRead More

DAS AUFTRAGSBUCH VON BITCOIN IST MIT GEBOTEN GESTAPELT: HIER IST, WAS DAS FÜR BTC BEDEUTET

Bitcoin hat in den letzten Wochen einen Zustrom von Kaufdruck erlebt. Dies wurde durch dieRead More

Comments are Closed